Jesteśmy z Częstochowy. Organizujemy spływy kajakowe przede wszystkim w naszym niedalekim sąsiedztwie. Kajaki Częstochowa. Mieszkamy na Jurze, więc naturalnie pływamy na Warcie, Liswarcie i Wiercicy ale oferujemy także dalsze wypady kajakowe na Nidę, Czarną Nidę , Białą Nidę , Pilicę, Grabię i Widawkę. Przyjeżdżają do nas klienci z Łodzi, Kielc, Opola, Krakowa, Katowic i całego Śląska. Oferujemy najlepsze spływy kajakowe na terenie Polski południowej. Już nie musisz jechać w Bory Tucholskie czy na Mazury aby poczuć klimat wodnej wędrówki. Wystarczy że przyjedziesz do Częstochowy. Ponad 700 km szlaków kajakowych zadowoli każdego amatora kajakarstwa.

Kajakarstwo jest dyscypliną niepozbawioną emocji. Bystrza, progi, powalone drzewa uwalniają adrenalinę a obcowanie z naturą odpręża. Rzeki przyciągają zwierzynę również tą rzadko spotykaną. Spływ to często okazja aby zobaczyć na żywo niektóre gatunki zwierząt.

Proponujemy organizację spływów jednodniowych, weekendowych czy traperskich (kilkudniowe spływy połączone z biwakowaniem). Oferujemy transport kajaków, akcesoria (worki kajakowe, beczki), catering, obsługę spływu przez doświadczonego ratownika WOPR. Wypożyczamy także namioty, materace, karimaty. Posiadamy niezbędny sprzęt biwakowy.

Kajaki w Częstochowie.

To coraz bardziej popularna forma aktywnego spędzania czasu. Kajakarstwo należy do najtańszych dyscyplin turystyki kwalifikowanej.

Wypożyczalnia kajaków w Częstochowie. Świadczymy usługi wypożyczalni i organizatora spływów. W naszej firmie możesz kompleksowo zamówić Catering na Twoją imprezę integracyjną z kajakami w Częstochowie, możesz również zlecić nam wyszukanie i zarezerwowanie obiektu noclegowego na trasie spływu kajakowego. Przygotujemy także atrakcje, które dodatkowo urozmaicą spływ.

Organizujemy również kilkudniowe spływy przygodowe z wykorzystaniem różnego sprzętu turystycznego i sportowego

Przystań kajakowa w Częstochowie, najczęstsze miejsce startu spływu to Bulwary nad Wartą czyli ul. Nad Wartą 2 w Częstochowie.

Najbardziej popularna trasa spływu kajakowego z Częstochowy to spływ do Mstowa lub do Kłobukowic.

Drugim co do popularności szlakiem kajakowym wybieranym przez mieszkańców Częstochowy to spływ rzeką Liswartą z Dankowa do Zawad (krótszy Wariant) lub Kul bądź Wąsosza(dłuższy wariant) gdzie jest przystań kajakowa i miejsce biwakowe.

Kajaki w Częstochowie można zarezerwować telefonicznie 343726621, 507373072, 509840838 lub przyjść do naszego biura na ul. Olsztyńskiej 113/117.

PARKING Jeżeli wyjeżdżamy razem z Wami dalej od Częstochowy, zabieramy kajaki i bagaże a samochody możecie zostawić na terenie naszej firmy.